Офіційний сайт виробника
UA
(безкоштовно по Україні)
0

Особливості сучасних новобудов

У сучасних багатоповерхівок (новобудов) є дві основні проблеми. Перша — недостатньо хороше шумопоглинання або взагалі його відсутність. Друга —природна усадка будинків, через яку стає проблематично використовувати стандартні методи обробки. Шпалери тут рвуться, штукатурка і фарба тріскаються. Проте і жити без ремонту кілька років зовсім не варіант. Розповімо, як можна вирішити проблеми сучасних новобудов за допомогою спеціальної обробки. Це текстильна штукатурка. Подивіться каталог рідких шпалер: впевнені, вам сподобаються ці візуальні ефекти і оригінальні переходи кольорів. Так ось, ви можете використовувати таку обробку відразу після здачі будинку. І вона благополучно прослужить вам 8-10 років без ремонту. Відмінне рішення, згодні?

Як рідкі шпалери допоможуть поліпшити шумопоглинання?

Технологія того, як клеїти рідкі шпалери, відрізняється від процесу монтажу рулонних покриттів і нагадує, скоріше, шпаклівку. Матеріал створює на стіні щільне, еластичне, але при цьому дихаюче покриття. За рахунок своєї волокнистої структури воно поглинає шум. Тим самим ви зможете практично повністю прибрати " відбитий” шум, який поширюється по стінах всередині приміщення (відлуння).

Чому рідкі шпалери не тріскаються?

Тріщини на стінах в новобудові виникають в результаті природної усадки

матеріал. Вони не несуть загрози для несучих конструкцій, але виглядають неестетично і псують обробку. Фахівці рекомендують зміцнювати стіни фіброволокном, однак це занадто дороге рішення. До речі, тріщини найсильніше видно саме

на оштукатурених і пофарбованих стінах, тому без обробки їх залишати не можна.

Рідкі шпалери тут підходять ідеально:

  • ці покриття еластичні і залишаються такими навіть після нанесення і
  • висихання;a
  • у складі декоративної штукатурки-текстильні волокна, які просто не
  • можуть потріскатися;
  • ви вирішуєте ще й проблему з шумопоглинанням.

Тепер ви знаєте: якщо планується ремонт в новобудові, варто купити шпалери в інтернет-магазині Біопласт. Тим самим ви захистите себе і від галасливих сусідів, і від незапланованого ремонту через рік після в'їзду в нове житло. Вибирайте по-справжньому якісну обробку, і вона не розчарує.